Praca – Specjalista ds. sprzedaży nieruchomości

German Innowacje Sp. z o.o.

Naszym celem jest budowa oraz sprzedaż wysokiej jakości budynków mieszkalnych w segmencie PREMIUM za przystępną cenę. Działamy na terenie Rzeszowa oraz okolic.

Obecnie poszukujemy kandydata lub kandydatki na stanowisko :

Specjalista/Specjalistka ds. nieruchomości

Miejsce pracy: Rzeszów

Opis stanowiska:

  1. Udział w postępowaniu regulacyjnym stanu prawnego nieruchomości;
  2. Przygotowanie i prowadzenie spraw w zakresie podatków od nieruchomości;
  3. Przygotowanie i prowadzenie procesu sprzedaży nieruchomości, oraz obsługa klienta.
  4. Prowadzenie działań w celu pozyskania partnerów do zagospodarowania nieruchomości ; przygotowanie umów sprzedaży;
  5. Poszukiwanie i pozyskiwanie środków na rozwój działalności.

Wymagania:

  1. Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
  2. Znajomość problematyki procesu sprzedaży nieruchomości.
  3. Umiejętność zarządzania czasem, dobra organizacja pracy;
  4. Umiejętność zarządzania projektami;
  5. Inicjatywa  w działaniu;
  6. Wysoka kultura osobista.
  7. Prawo jazdy kat. B;
  8. Biegła znajomość obsługi komputera w zakresie pakietu MS Office.
  9. Rzetelność, poczucie odpowiedzialności osobistej, zaangażowanie.

Oferujemy:

  1. Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  2. Pracę w przyjemnej atmosferze
  3. Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego i podnoszenia kwalifikacji.

CV prosimy przesyłać na adres: praca@german-innowacje.pl

W tytule wiadomości proszę podać „Specjalista/Specjalistka ds. nieruchomości”. Informujemy, że skontaktujemy się z kandydatami/kandydatkami wybranymi na podstawie otrzymanych aplikacji do dn.19.03.2021 r.